دربارهٔ میز خبر


میز خبر یک ابزار برای انتخاب آگاهانهٔ اخبار و دنبال کردن آن، از طریق پایش رسانه‌های آنلاین فارسی‌زبان کشور است.

از افراد عادی و علاقمند به اخبار روز، تا خبرنگاران حرفه‌ای، تا روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌ها، کاربران بالقوهٔ میز خبر هستند.

خبرها بر اساس کیلدواژه‌های گوناگون (که می‌توانند موضوعِ کار و حرفه، رقبا، تبلیغات، علایق، موضوعات روز ویا حتی موضوعات مورد توجه و کنجکاوی شما باشند)، به همان ترتیب که منتشر می‌شوند روی میز خبرِ اختصاصیِ شما قرار می‌گیرند.
علاوه بر این، امکاناتی نظیر دسته‌بندی خبرهای رسیده بر اساس کلیدواژه‌ها، بایگانی موقت برخی از آنها در کشوی میز خبر، و حتی بایگانی کلیدواژه‌های استفاده شده، در دسته‌کلیدی که برای استفاده شما آماده شده، و همینطور مشاهده و چاپ جزئیات هر خبر ویا دانلود تمام ویا زیرمجموعه‌ای از خبرهای رسیده در قالب csv (ورودی مناسب برای نرم‌افزار اکسل) و بسیاری امکانات دیگر، همگی در اختیار شما است.

در صورت بروز هرگونه اشکال ویا نیاز به راهنمایی، با بخش پشتیبانی میز (میزبان خبر) تماس بگیرید.

با وجود اینکه میز خبر به گونه‌ای طراحی شده که نیازهای انواع کاربران از شهروند عادی گرفته تا صاحبان حرَف و مشاغل، تحلیلگران، خبرنگاران، فعالین حوزهٔ اطلاع‌رسانی، سازمان‌ها، شرکت‌های روابط عمومی و رسانه‌ها را پوشش دهد، در صورت نیاز به انجام پروژه‌های پایش رسانه بصورت سفارشی، یا هرگونه اختصاصی‌سازی ابزار حاضر، آمادگی ارائه خدمات لازم وجود دارد.
در صورت نیاز به دریافت هر نوع خدمات در این حوزه، به وب‌سایت مبناخبر www.newsbase.ir مراجعه کرده، یا با ای‌میل info@mynewsbase.com با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قوانین و مقررات میز خبر صفحهٔ قوانین و مقررات را مطالعه کنید.

دربارهٔ میز خبر